44.201.96.43
 
     
     
  Ana Sayfa Hakkımızda Özel İdare Yazılımları Belediye Yazılımları Birlik Yazılımları İletişim Destek
 
 
 
Ana Sayfa
Ürünler
Kampanyalar
İnsan Kaynakları
Destek
Uzak Masaüstü Yardım
İletişim
 
Özel İdare Yazılımları
 
Taşınır Mal Programı
Amortisman Takip Programı
 
Taşınmaz Mal Takip Programı
Memur Maaş Programı
 
İşçi Maaş Programı
Köy Hizmetleri İşçi Maaş Programı
 
Maaş Takip Programı
Gelir Takip Programı
 
On-line Köy Bilgi Sistemi
Memur Sicil Programı
 
İşçi Sicil Programı
Köy Hizmetleri İşçi Sicil Programı
 
Dava Takip Programı
İcra Takip Programı
 
Bilgiişlem Yönetim Sistemi
Personel Devam Kontrol Sistemi
 
Yemekhane Kontrol Sistemi
Otopark Takip Sistemi
 
  Amortisman Takip Programı

   Amortisman değeri olan varlıkların programda belirli olan güncel amortisman oranlarını ve yeniden değerlendirme oranlarını dikkate alarak, doğru bir şekilde amortisman hesaplamasında işlerinizi kolaylaştıracak bu sistemin bazı özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

Taşınır Programından Aktarma:
Kurum Taşınır Mal Yönetim Otomasyon sistemimizi kullanıyor ise tanıtılan bazı amortisman varlıklarını bu sisteme otomatik aktarım ile işlerinizin kolaylaşmasını ve pratiklik kazanmasını sağlarız.

Amortisman Varlık Kartları:
Otomatik aktarım sistemi kullanmış isek aktardığımız kartları bu bölümde görürüz. Ayrıca manuel olarak kart tanıtımı yapabiliriz. Kartlarımızın amortisman oranları ve sürelerini burada program otomatik olarak hesaplayıp kullanıcıya kalan kullanım süresini bildirir. Amortisman kart çıkışını yapabilir ve bu çıkışın muhasebe işlem fişini raporlar bölümünden çıkarabiliriz.

Amortisman Hesaplama:
Karşımıza gelen pencereden uygun kutucuğu seçerek amortisman hesaplamasını yapabiliriz ve yeniden değerlendirme oranına göre de hesaplamamızı yaparız. Yaptığımız hesaplamayı yine Amortisman varlık kartlarında görebiliriz.

Program Güncelleme : Yönetmelikte yapılan değişikliklerin (kısmi değişiklikler) veya siz kullanıcıların bizden istediği isteklerinin internet ortamına atıldıktan sonra bu özelliği kullanarak o değişikliği uygulaması sağlanır.

Tarih Kilidi : Bu özelliğimizi kullanarak belirlediğimiz tarih ten öncesinde hazırlamış olduğumuz evrakları hiçbir değişiklik yapılmasına izin vermeden kilitler o tarih ve öncesine yeni bir kayıt yapamayız.

Otomatik Yedekleme : Programımızda bulunan bu özelliğimiz ile bilgilerimizi ister kendi bilgisayarımıza ister internet ortamına belirleyeceğimiz seçenekler halinde otomatik olarak yedekleme imkanımız vardır.

Kullanıcı İşlemlerini Görme : Birden fazla kullanıcı varsa programı kullanan bunlara ayrı ayrı yetkiler verilerek daha sonra hangi kullanıcı hangi işlemleri yapmış rahatlıkla görebiliriz.

Demo Talep Formu
Adınız Soyadınız
Kurum Adı
İl / İlçe /
Telefon
E-Posta Adresiniz
Program


Tüm alanların doldurulması zorunludur!
Programı indireceğiniz link belirttiğiniz E-Posta adresinize gönderilecektir.
 
Sayfa Başına Dön
 
 
Şimşek Bilgisayar & Yazılım Ltd.Şti.
Tel : 0 442 213 20 50 (Pbx) Fax : 0 442 213 20 52
Menderes Caddesi Gürcükapı İş Merkezi Kat:2 No:22 25100 Yakutiye / ERZURUM