44.201.96.43
 
     
     
  Ana Sayfa Hakkımızda Özel İdare Yazılımları Belediye Yazılımları Birlik Yazılımları İletişim Destek
 
 
 
Ana Sayfa
Ürünler
Kampanyalar
İnsan Kaynakları
Destek
Uzak Masaüstü Yardım
İletişim
 
Belediye Yazılımları
 
Analitik Muhasebe Otomasyonu
Encümen Kararları Programı
 
Evrak Kayıt Programı
Taşınır Mal Programı
 
Amortisman Takip Programı
Taşınmaz Mal Takip Programı
 
Memur Maaş Programı
İşçi Maaş Programı
 
Belediye Gelir Programı
Su Takip Programı
 
Emlak ve ÇTV Takip Programı
Evlendirme Takip Programı
 
Sulama Takip Programı
On-line Köy Bilgi Sistemi
 
Hal Müdürlüğü Programı
Memur Sicil Programı
 
İşçi Sicil Programı
Dava Takip Programı
 
İcra Takip Programı
Bilgiişlem Yönetim Sistemi
 
Personel Devam Kontrol Sistemi
Yemekhane Kontrol Sistemi
 
Otopark Takip Sistemi
  Analitik Muhasebe Otomasyonu
KBS Mizan Tablosu: Bu özelliğimiz ile kurumlarımız Mizan veri girişleri için hazırlanmış olan Kamu Bilgi Sistemine (KBS) birebir uygun Mizan Tablosu alabiliyor ve isterlerse bu mizan tablosunu Excel formatında programa hazırlatıp (Aylık veya 3’er Aylık dönemler halinde) otomatik olarak KBS ‘ye aktarabiliyorlar.
Bütçenin KBS ye Aktarılması: Bu özellik, hazırlamış olduğumuz 3 yıllık bütçeyi programa Excel formatında hazırlatıp, otomatik olarak KBS ‘ye aktarmamızı sağlıyor.
Otomatik Hesap Planı: Programın herhangi bir bölümünde çalıştığımız zaman çalıştırılan hesaplar otomatik olarak çalışıp hem kullanıcı kaynaklı bir hata payını en aza indirmekte hem de o anda bütün Defterler, Tablolar ve Cetvellere kendisi işlemektedir.
Köydes Proje Tanımları: Birlikler bünyesinde oluşturulan KÖYDES projelerinin hızlı ve kolay bir şekilde takibini yapabilme ve ilerde hangi proje dâhilinde hangi köye ne kadar yardım yapılmış detaylı bir şekilde görebilme imkânı sağlar.
Bütçe Listesi: Bu özelliğimiz ile hazırlamış olduğumuz Gider Bütçemizin yapacağımız işlemlerde karşımıza getirerek kullanmadığımız kodlar kalabalığından kurtulmuş olarak ilerde karşımıza çıkabilecek bir durum olan Ödeneksiz Harcamalar durumundan kurtulmuş oluruz.
Gelir Listesi: Bu özelliğimiz ile sadece hazırlamış olduğumuz Gelir Bütçesinin yapacağımız işlemler de karşımıza getirerek kullanmamızı sağlar.
Evrak Kopyalama: Programımız da bulunan bu özellik yardımıyla daha önce hazırladığımız bir evrakın (Maaşlar, Telefon Abonelikleri Vb… ) tekrar hazırlanma durumunda kopyala Butonunu kullanarak yeni bir yevmiye numarası verip otomatik olarak hazırlarız ve biz sadece değişiklikler varsa bunları yapıp zamandan kazanarak evrakımızı hazırlamış oluruz.
İhale Tip Tanımları: Bu özellik sayesinde yapacağımız ihaleleri sisteme tanıtır ve bu şekilde ihalelerin hızlı ve kolay bir şekilde takibini yaparız. Ayrıca bütçede konulan ödeneğin belirlenen oranı geçmemesini sağlarız.
İcra Kartları: Bu özelliğimiz sayesinde kurumumuzun çalıştığı firmaların veya personellerimizin icralık durumları varsa bu durumu hızlı ve kolay bir şekilde takip edebiliriz.
Yıl Sonu Kapanış İşlemi: Bu özelliğimiz son yevmiye olan Yıl Sonu Kapanış fişini oluşturmamıza olanak sağlar.
Ödenek Aktarmalarında Otomatik Aktar: Bu özelliğimiz ödenek üstü harcamalarımıza ödenek aktarırken ve ödenekleri ve kalan kalemlerle birlikte ödenek üstü harcamalarımızı da kolay bir şekilde ekrana getirerek ödenek aktarmamızı kolay bir şekilde yapmamızı sağlar.

Program Güncelleme : Yönetmelikte yapılan değişikliklerin (kısmi değişiklikler) veya siz kullanıcıların bizden istediği isteklerinin internet ortamına atıldıktan sonra bu özelliği kullanarak o değişikliği uygulaması sağlanır.

Tarih Kilidi : Bu özelliğimizi kullanarak belirlediğimiz tarih ten öncesinde hazırlamış olduğumuz evrakları hiçbir değişiklik yapılmasına izin vermeden kilitler o tarih ve öncesine yeni bir kayıt yapamayız.

Otomatik Yedekleme : Programımızda bulunan bu özelliğimiz ile bilgilerimizi ister kendi bilgisayarımıza ister internet ortamına belirleyeceğimiz seçenekler halinde otomatik olarak yedekleme imkanımız vardır.

Kullanıcı İşlemlerini Görme : Birden fazla kullanıcı varsa programı kullanan bunlara ayrı ayrı yetkiler verilerek daha sonra hangi kullanıcı hangi işlemleri yapmış rahatlıkla görebiliriz.

Demo Talep Formu
Adınız Soyadınız
Kurum Adı
İl / İlçe /
Telefon
E-Posta Adresiniz
Program


Tüm alanların doldurulması zorunludur!
Programı indireceğiniz link belirttiğiniz E-Posta adresinize gönderilecektir.
 
Sayfa Başına Dön
 
 
Şimşek Bilgisayar & Yazılım Ltd.Şti.
Tel : 0 442 213 20 50 (Pbx) Fax : 0 442 213 20 52
Menderes Caddesi Gürcükapı İş Merkezi Kat:2 No:22 25100 Yakutiye / ERZURUM