44.201.96.43
 
     
     
  Ana Sayfa Hakkımızda Özel İdare Yazılımları Belediye Yazılımları Birlik Yazılımları İletişim Destek
 
 
 
Ana Sayfa
Ürünler
Kampanyalar
İnsan Kaynakları
Destek
Uzak Masaüstü Yardım
İletişim
 
Özel İdare Yazılımları
 
Taşınır Mal Programı
Amortisman Takip Programı
 
Taşınmaz Mal Takip Programı
Memur Maaş Programı
 
İşçi Maaş Programı
Köy Hizmetleri İşçi Maaş Programı
 
Maaş Takip Programı
Gelir Takip Programı
 
On-line Köy Bilgi Sistemi
Memur Sicil Programı
 
İşçi Sicil Programı
Köy Hizmetleri İşçi Sicil Programı
 
Dava Takip Programı
İcra Takip Programı
 
Bilgiişlem Yönetim Sistemi
Personel Devam Kontrol Sistemi
 
Yemekhane Kontrol Sistemi
Otopark Takip Sistemi
 
  Gelir Takip Programı

   Gelir Takip Otomasyonu özel idarelerin yıl içerisinde veya geçmiş yıllardan gelen tahakkukların işlenip, Tahsilâtlarının yapılabilmesi veya bu tahakkukların takibe alınması, Terkin yapılması, Emanetlerin, Teminatların alımı gibi veya tahakkuksuz gelirlerinin tahsilâtı gibi işlemleri ayrıntılı olarak, sicil bazında takip edilebilmesine olanak sağlayan bir otomasyondur.
 Kültür Varlıkları: Belediyelerden gelen kültür varlıkları payının işlenip takip edilebilmesi.
Emanet İade İşlemleri: Bu kısım emanet tahsilinin yapıldığı ve bu emanetin geri iadesinde kullanılan bir kısımdır.
İş Yeri – Sicil Birleştirme / Ayırma: Programa tanıtılan siciller ile kurumun bünyesinde bulunan Lojmanlar, İşyerleri gibi yerlerin birleştirilmesi veya çıkış yapıldığı zaman ayrılma işlemlerini yapabilmek ve bunun da takibini yapabilmek için kullanılan kısımdır.
Taşınmaz Satış Gelirleri: Bu kısım ise özel idarenin bünyesinde bulunan taşınmazların satışı durumunda ayrıntılı bir şekilde bu satışın takibini yapabilme olanağı verir.
Gecikme Cezası Oranları: Bu kısım tarih aralığı belirtilerek gecikme cezası oranlarını sınırsız bir şekilde tanımlamamıza olanak sağlar.
Gecikme Cezası Hesaplama: Bu kısım ise yapılacak olan bir tahsilâtın, tahsilât yapılmadan gecikme cezasının ne kadar olduğunu öğrenip rapor halinde borçlu kişiye toplam borcunu çıkartmaya yarar.
İstatistik: Bu kısım verilerin istatiksel bir biçimde alınmasını ve istenirse grafiksel olarak şematize etmemizi sağlar. Örneğin verilen tahakkukların hangi gelir kodunda ağırlıklı olarak tahsilini öğrenebilme. Ödemesi gecikenleri de bu kısımda görebiliriz.
Aynı zamanda programımız açılışta o gün yapılması gereken tahsilâtları sicil bazında uyarı vererek bize hatırlatır.
Tarih Kilidi: Bu özellik sayesinde belirttiğimiz bir tarihten önceki kayıtları kilitleyerek üzerinde değişiklik yapmamız engellenir.
Program Update: Bu özellik programın yeni sürümünü internet ortamından indirmemize olanak sağlar.
Hafta Sonu Takibi: Bu özellik sayesinde tahakkuk verdiğimiz zaman son ödeme tarihleri hafta sonuna denk geliyorsa program bizi uyarır.
Takip 6111: Bu özelliğimiz ile 2011 yılı içerisinde çıkan 6111 sayılı kanun gereği 2010 ve öncesi geciken borçları anapara üzerinden TEFE/TÜFE ye göre tekrar yapılandırmamızı kolay ve hızlı bir şekilde sağlar.
Raporlama seçeneği Tahakkuk Listesi, Tahsilât Listesi bunları ister hesap bazında ister sicil bazında veya tahsilâtların banka, vezne, tahsildar, tahakkuklu veya tahakkuksuz ayrımı yapılarak alınması gibi, Borç / Alacak Raporu, Şahıs Ekstresi gibi birçok seçeneği içinde bulundurur.
Kaçak Yapı Kartları: Kurumca tespit edilen kaçak yapıların bilgilerini girebilmek, durumunu izleyebilmek için kullanılan bir bölümdür. Örneğin; kaçak yapıya ait mahkeme kararı, haciz durumu vb.
Aylık Kira Aktarma: Bu özelliğimiz ile toplu alınan örneğin maaşlardan kesilen lojman kiraları ile tek tek uğraşılması yerine bu kısımda kimin maaşından kesildiyse belirleyeceğimiz iki tarih arasında tahsilâtların tek bir işlemle yapılabilmesi sağlanır.
Tahsilât İade İşlemleri: Bu kısımda tahsilâttan bir iade yapacaksak sadece iade edeceğimiz tahsilâtın sıra numarasını yazarak bilgilerin ekrana gelmesi ile iade işleminin yapılabilmesi sağlanır.
Su Ürünleri İşlemleri: Kurumun su ürünleri işletmesi ile alakalı alacakları varsa bu kısımda tapu bilgisinden proje bilgilerine kadar bütün bilgilerin kayıt altında tutulması sağlanır.

Program Güncelleme : Yönetmelikte yapılan değişikliklerin (kısmi değişiklikler) veya siz kullanıcıların bizden istediği isteklerinin internet ortamına atıldıktan sonra bu özelliği kullanarak o değişikliği uygulaması sağlanır.

Tarih Kilidi : Bu özelliğimizi kullanarak belirlediğimiz tarih ten öncesinde hazırlamış olduğumuz evrakları hiçbir değişiklik yapılmasına izin vermeden kilitler o tarih ve öncesine yeni bir kayıt yapamayız.

Otomatik Yedekleme : Programımızda bulunan bu özelliğimiz ile bilgilerimizi ister kendi bilgisayarımıza ister internet ortamına belirleyeceğimiz seçenekler halinde otomatik olarak yedekleme imkanımız vardır.

Kullanıcı İşlemlerini Görme : Birden fazla kullanıcı varsa programı kullanan bunlara ayrı ayrı yetkiler verilerek daha sonra hangi kullanıcı hangi işlemleri yapmış rahatlıkla görebiliriz.

Demo Talep Formu
Adınız Soyadınız
Kurum Adı
İl / İlçe /
Telefon
E-Posta Adresiniz
Program


Tüm alanların doldurulması zorunludur!
Programı indireceğiniz link belirttiğiniz E-Posta adresinize gönderilecektir.
 
Sayfa Başına Dön
 
 
Şimşek Bilgisayar & Yazılım Ltd.Şti.
Tel : 0 442 213 20 50 (Pbx) Fax : 0 442 213 20 52
Menderes Caddesi Gürcükapı İş Merkezi Kat:2 No:22 25100 Yakutiye / ERZURUM