44.201.96.43
 
     
     
  Ana Sayfa Hakkımızda Özel İdare Yazılımları Belediye Yazılımları Birlik Yazılımları İletişim Destek
 
 
 
Ana Sayfa
Ürünler
Kampanyalar
İnsan Kaynakları
Destek
Uzak Masaüstü Yardım
İletişim
 
Özel İdare Yazılımları
 
Taşınır Mal Programı
Amortisman Takip Programı
 
Taşınmaz Mal Takip Programı
Memur Maaş Programı
 
İşçi Maaş Programı
Köy Hizmetleri İşçi Maaş Programı
 
Maaş Takip Programı
Gelir Takip Programı
 
On-line Köy Bilgi Sistemi
Memur Sicil Programı
 
İşçi Sicil Programı
Köy Hizmetleri İşçi Sicil Programı
 
Dava Takip Programı
İcra Takip Programı
 
Bilgiişlem Yönetim Sistemi
Personel Devam Kontrol Sistemi
 
Yemekhane Kontrol Sistemi
Otopark Takip Sistemi
 
  İşçi Sicil Programı

   Bu programımız kurumumuz bünyesinde bulunan işçilerin özlük bilgileri, izin bilgileri, terfi bilgileri gibi bilgilerin kolay ve hızlı bir şekilde izlenebilmesi amacı ile hazırlanmıştır.
Özlük Bilgileri: Personelin Nüfus cüzdanı, Aldığı Ödül ve Cezalar, Bulunduğu görevler, SSK Prim Bilgileri, Hane Birey Bilgileri gibi bilgilerini girebilme ve takip edebilme.
Kadro İşlemleri: Bu özellik ile mevcut kadro bilgilerini girerek dolu kadro veya boş kadroların hesaplanabilmesi, Kadro İhdas Cetveli gibi raporların hazırlanabilmesi.
Personel İzin İşlemleri: Personelin izin işlemlerinin kolay bir şekilde yapılmasını ve takip edilerek hata payının indirgenmesini, Yıllık İzin, Sağlık İzni, Görev İzni, Mazeret İzni şeklinde izinlerinin ayarlanabilmesini ve raporlama yapabilme, hafta sonu, resmi tatil gibi günleri hesaplayarak yıllık izini ayarlayabilmeyi sağlar.
İzin İptal: Bu özellik ile kullanılan iznin iptal edilmesi durumunda kaç gün iptal edilecekse verilen izinden o düşülerek iptal işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirilir.
Personel Bilgi Sorgulama Formu: Bu özelliğimiz ile personelin özlük bilgilerince kullanıcı hangi kriterlerde rapor hazırlayacaksa kullanıcıya seçme olanağı sunarak Excel ortamında hazırlaması sağlanır.
Personel bilgi formu, personel, Personel istatistik Listeleri, SSK Prim Süreleri gibi raporlama seçenekleri ile geniş bir raporlama olanağı.
Boş Sıra Numarası Oluşturma: Bu özellik ile programa girilen kayıtlar arasında sıralamada unutulan bir personel varsa kayıtlar kaydırılarak o sıra numarasının boş olması sağlanır.
SSK Prime Esas Kazançları Aktarma: Bu özellik ile eğer işçi maaş programımız da kullanılıyorsa maaş programından SSK primleri otomatik aktarma, başka bir maaş programı kullanılıyorsa uygun Excel formatı ile yine otomatik aktarım sağlanır.
İşten ayrılan personel bilgileri ve Hasta Sevk Girişleri gibi daha sayamadığımız birçok özellik ve bu özelliklerin sizlerin isteği doğrultusunda genişlemesi.

Program Güncelleme : Yönetmelikte yapılan değişikliklerin (kısmi değişiklikler) veya siz kullanıcıların bizden istediği isteklerinin internet ortamına atıldıktan sonra bu özelliği kullanarak o değişikliği uygulaması sağlanır.

Tarih Kilidi : Bu özelliğimizi kullanarak belirlediğimiz tarih ten öncesinde hazırlamış olduğumuz evrakları hiçbir değişiklik yapılmasına izin vermeden kilitler o tarih ve öncesine yeni bir kayıt yapamayız.

Otomatik Yedekleme : Programımızda bulunan bu özelliğimiz ile bilgilerimizi ister kendi bilgisayarımıza ister internet ortamına belirleyeceğimiz seçenekler halinde otomatik olarak yedekleme imkanımız vardır.

Kullanıcı İşlemlerini Görme : Birden fazla kullanıcı varsa programı kullanan bunlara ayrı ayrı yetkiler verilerek daha sonra hangi kullanıcı hangi işlemleri yapmış rahatlıkla görebiliriz.

Demo Talep Formu
Adınız Soyadınız
Kurum Adı
İl / İlçe /
Telefon
E-Posta Adresiniz
Program


Tüm alanların doldurulması zorunludur!
Programı indireceğiniz link belirttiğiniz E-Posta adresinize gönderilecektir.
 
Sayfa Başına Dön
 
 
Şimşek Bilgisayar & Yazılım Ltd.Şti.
Tel : 0 442 213 20 50 (Pbx) Fax : 0 442 213 20 52
Menderes Caddesi Gürcükapı İş Merkezi Kat:2 No:22 25100 Yakutiye / ERZURUM