44.201.96.43
 
     
     
  Ana Sayfa Hakkımızda Özel İdare Yazılımları Belediye Yazılımları Birlik Yazılımları İletişim Destek
 
 
 
Ana Sayfa
Ürünler
Kampanyalar
İnsan Kaynakları
Destek
Uzak Masaüstü Yardım
İletişim
 
Belediye Yazılımları
 
Analitik Muhasebe Otomasyonu
Encümen Kararları Programı
 
Evrak Kayıt Programı
Taşınır Mal Programı
 
Amortisman Takip Programı
Taşınmaz Mal Takip Programı
 
Memur Maaş Programı
İşçi Maaş Programı
 
Belediye Gelir Programı
Su Takip Programı
 
Emlak ve ÇTV Takip Programı
Evlendirme Takip Programı
 
Sulama Takip Programı
On-line Köy Bilgi Sistemi
 
Hal Müdürlüğü Programı
Memur Sicil Programı
 
İşçi Sicil Programı
Dava Takip Programı
 
İcra Takip Programı
Bilgiişlem Yönetim Sistemi
 
Personel Devam Kontrol Sistemi
Yemekhane Kontrol Sistemi
 
Otopark Takip Sistemi
  Sulama Takip Programı
   Sulama birliklerinin işlerini ve çok önemli zamanlarını çok aza indirebileceği bir otomasyon sistemidir. Bazı bilgileri aşağıda belirtilmiştir.

Tahakkuk Tip Tanımı: Bu özellik ile hazırlayacağımız tahakkukun taksit sayısı vade seçeneği ile otomatik olarak tahakkuklandırma işlemi yapılabilmektedir.

Mükellef Sicil Kartları: Mükellef, resmi kurum,işletmelere ait sicil bilgilerinin  kayıt altına alınıp detaylı bazda takibini sağlayan bölümdür. Aynı zamanda bu bölümden kısayol olarak saat, dekar ve terkin bölümlerine de gidebiliriz.

Mükellef Sulama Bilgileri: Tanıttığımız mükellef sicil kartlarımızın tahakkuklarını hesaplatmamız için gereken sulama bilgilerinin kayıtlarını yaptığımız bölümdür.

Saat Tahakkuk Girişi: Mükellefin borçlandırılma bilgisi  saat başına hesaplanan sulama olacak ise bunu saat tahakkuk girişi bölümünden yaparız ve burada sulama yapan motor tiplerini belirleriz.

Dekar Tahakkuk Girişi: Mükellefin borçlandırılma bilgisi  dekar başına sulama olacak ise bunu dekar tahakkuk girişi bölümünden yaparız ve buradaki hesaplama değerlerini mükellef sulama bilgilerindeki sulanan alana girdiğimiz değer ile bitki tanımlarında belirlediğimiz yağmurlama, sondaj ve cazibe bölümleriyle tahakkuk sonucu alınır.

Takibe Alma İşlemi: Yapılmış olan tahakkuka bağlı takip ödeme emri ve haciz varakasının alındığı bölüm.

Tahsilat işlemleri: Vezne Tahsilatı,Tahsildar işlemi,Banka Tahsilatı seçenekli Tahakkuklu yada tahakkuksuz tahsilat yapabilme,sicile yapılan tüm takakuklar ve tahsilatların durumunu görme,toplu ödeme yapabilme ve kasa gör özelliği ile ilgili tarih kasa durmu görüntüleme.

Gecikme Cezası hesaplama: Bu özellik ile mükelleflere hesaplanmış olan tahakkukun istenilecek herhangi bir tarihte gecikme cezası ile birlikte toplam borç alacak durumunu yazdırabilme.

Rapor: Tahakkuk,Tahsilat,Takip,BorçAlacak,ŞahısExstresi,Terkin,SicilDefteri,Tahsiliye Defteri.

Program Güncelleme : Yönetmelikte yapılan değişikliklerin (kısmi değişiklikler) veya siz kullanıcıların bizden istediği isteklerinin internet ortamına atıldıktan sonra bu özelliği kullanarak o değişikliği uygulaması sağlanır.

Tarih Kilidi : Bu özelliğimizi kullanarak belirlediğimiz tarih ten öncesinde hazırlamış olduğumuz evrakları hiçbir değişiklik yapılmasına izin vermeden kilitler o tarih ve öncesine yeni bir kayıt yapamayız.

Otomatik Yedekleme : Programımızda bulunan bu özelliğimiz ile bilgilerimizi ister kendi bilgisayarımıza ister internet ortamına belirleyeceğimiz seçenekler halinde otomatik olarak yedekleme imkanımız vardır.

Kullanıcı İşlemlerini Görme : Birden fazla kullanıcı varsa programı kullanan bunlara ayrı ayrı yetkiler verilerek daha sonra hangi kullanıcı hangi işlemleri yapmış rahatlıkla görebiliriz.

Demo Talep Formu
Adınız Soyadınız
Kurum Adı
İl / İlçe /
Telefon
E-Posta Adresiniz
Program


Tüm alanların doldurulması zorunludur!
Programı indireceğiniz link belirttiğiniz E-Posta adresinize gönderilecektir.
 
Sayfa Başına Dön
 
 
Şimşek Bilgisayar & Yazılım Ltd.Şti.
Tel : 0 442 213 20 50 (Pbx) Fax : 0 442 213 20 52
Menderes Caddesi Gürcükapı İş Merkezi Kat:2 No:22 25100 Yakutiye / ERZURUM