44.201.96.43
 
     
     
  Ana Sayfa Hakkımızda Özel İdare Yazılımları Belediye Yazılımları Birlik Yazılımları İletişim Destek
 
 
 
Ana Sayfa
Ürünler
Kampanyalar
İnsan Kaynakları
Destek
Uzak Masaüstü Yardım
İletişim
 
Belediye Yazılımları
 
Analitik Muhasebe Otomasyonu
Encümen Kararları Programı
 
Evrak Kayıt Programı
Taşınır Mal Programı
 
Amortisman Takip Programı
Taşınmaz Mal Takip Programı
 
Memur Maaş Programı
İşçi Maaş Programı
 
Belediye Gelir Programı
Su Takip Programı
 
Emlak ve ÇTV Takip Programı
Evlendirme Takip Programı
 
Sulama Takip Programı
On-line Köy Bilgi Sistemi
 
Hal Müdürlüğü Programı
Memur Sicil Programı
 
İşçi Sicil Programı
Dava Takip Programı
 
İcra Takip Programı
Bilgiişlem Yönetim Sistemi
 
Personel Devam Kontrol Sistemi
Yemekhane Kontrol Sistemi
 
Otopark Takip Sistemi
  Taşınır Mal Programı

   18 Ocak 2007 tarihinde yürürlüğü giren Taşınır Mal Yönetmeliğini kapsayan ve bu yönetmelikte yer alan 150, 253, 254, 255 numaralı hesap kodlarının kaydının ve takibinin yapılmasını sağlayan bir programdır.
Programımızda Bulunan Bazı Özellikler
Sınırsız Ambar Tanımı: Programımızda bütün ambarlarınızın giriş ve çıkışlarını ambar bazında takip edebilirsiniz.
Sicil Numarası: Demirbaşlarınıza sicil numarası verebilirsiniz kaç kalem alırsanız alın hepsine ayrı ayrı kod verebilir ayrıca Demirbaş Sicil Numarası verilmeyeceği durumlarda da demirbaş sicil numarası verilmeme seçeneği mevcuttur.
Cetvel ve Listeler: Yönetmelikte belirtilen bütün cetvel, Defter ve Listeler programda mevcut olup ayrıca bunları PDF, EXCEL gibi formatlarda elektronik ortamda da kaydedebilirsiniz.
Azami Stok ve Asgari Stok: Bu Özelliğimiz ile ambarınızdaki malzemelerin azami ve asgari miktarlarını belirleyip bunların aksi durumunda açılış ekranın da otomatik uyarı verilebilmesi.
Giriş İşlemlerinden Aktar: Girişi yapılan malzemelerin aynı anda çıkması durumunda bunların tek tek yazılması gerekmez giriş işlemlerinden çıkış işlemlerine aktarım yapılarak çıkış işlemi de kolaylaştırılmıştır.
Tarih Kilidi: Özelliğimiz ile belirttiğimiz bir tarihten öncesi kayıtları değiştiremiyor ve o tarihte yeni bir kayıt yapılmasını engelleyerek geçmiş aylardaki hesaplarınızın bozulmaması sağlanır.
Hesap Kodları Güncelleme: Bu seçenek hesap kodlarında herhangi bir değişiklik olduğu zaman bu değişikliğe bilgilerimize zarar vermeden programa eklemeyi sağlar.
Program Update: Özellik sizin isteklerinizin veya yönetmelikte yapılan kısmi değişikliklerin programa uyarlandıktan sonra kullanıcının firmamıza ihtiyaç duymadan kendi programına kolaylıkla ekleyebilmesini sağlar.
Konsolide: Bu özellik ile birbiriyle ağ bağlantısı kurulamayacak kadar uzakta olan ambar veya birimlerin hesaplarının yılsonunda veya istenildiği anda tek bir veritabanında toplanılabilmesi sağlanır.
Taşıt İşlemleri Menüsü: Kurumun bünyesinde bulunan taşıtların Görev, Sigorta, Kaza gibi takibinin yapılabilmesi.
Barkot Özelliği: Ambarda barkot sistemi kurulup giriş ve çıkışların barkot okuyucu ile yapılabilmesi.
El Terminali Uygulaması: Demirbaş veya tüketim malzemelerine barkot verildikten sonra bunların El Terminalleri ile sayım yapılarak kayıtlarımızla karşılaştırılmasını sağlayarak yılsonu sayımlarını kolay ve hızlı bir şekilde yapabiliyoruz.
Satın Alma İşlemleri: Bu özellik Taşınır Geçici Alındısı, Yaklaşık Maliyet, Birim Fiyat Teklif Mektubu, Onay Belgesi gibi satın alma işlemlerinin kullanıcının kolay bir şekilde yapmasını sağlanması amacı ile düşünülmüş bir özelliktir.
Malzeme Hareketleri: Bu özellik hangi malzemenin hangi fişlerle giriş yapıldığı, hangi fişlerle çıkış yapıldığı veya hangi rafta bulunduğu, elimizde ne kadar kaldığı gibi bilgileri tek tuşla görmemizi sağlar.

Program Güncelleme : Yönetmelikte yapılan değişikliklerin (kısmi değişiklikler) veya siz kullanıcıların bizden istediği isteklerinin internet ortamına atıldıktan sonra bu özelliği kullanarak o değişikliği uygulaması sağlanır.

Tarih Kilidi : Bu özelliğimizi kullanarak belirlediğimiz tarih ten öncesinde hazırlamış olduğumuz evrakları hiçbir değişiklik yapılmasına izin vermeden kilitler o tarih ve öncesine yeni bir kayıt yapamayız.

Otomatik Yedekleme : Programımızda bulunan bu özelliğimiz ile bilgilerimizi ister kendi bilgisayarımıza ister internet ortamına belirleyeceğimiz seçenekler halinde otomatik olarak yedekleme imkanımız vardır.

Kullanıcı İşlemlerini Görme : Birden fazla kullanıcı varsa programı kullanan bunlara ayrı ayrı yetkiler verilerek daha sonra hangi kullanıcı hangi işlemleri yapmış rahatlıkla görebiliriz.

Demo Talep Formu
Adınız Soyadınız
Kurum Adı
İl / İlçe /
Telefon
E-Posta Adresiniz
Program


Tüm alanların doldurulması zorunludur!
Programı indireceğiniz link belirttiğiniz E-Posta adresinize gönderilecektir.
 
Sayfa Başına Dön
 
 
Şimşek Bilgisayar & Yazılım Ltd.Şti.
Tel : 0 442 213 20 50 (Pbx) Fax : 0 442 213 20 52
Menderes Caddesi Gürcükapı İş Merkezi Kat:2 No:22 25100 Yakutiye / ERZURUM