44.201.96.43
 
     
     
  Ana Sayfa Hakkımızda Özel İdare Yazılımları Belediye Yazılımları Birlik Yazılımları İletişim Destek
 
 
 
Ana Sayfa
Ürünler
Kampanyalar
İnsan Kaynakları
Destek
Uzak Masaüstü Yardım
İletişim
 
Belediye Yazılımları
 
Analitik Muhasebe Otomasyonu
Encümen Kararları Programı
 
Evrak Kayıt Programı
Taşınır Mal Programı
 
Amortisman Takip Programı
Taşınmaz Mal Takip Programı
 
Memur Maaş Programı
İşçi Maaş Programı
 
Belediye Gelir Programı
Su Takip Programı
 
Emlak ve ÇTV Takip Programı
Evlendirme Takip Programı
 
Sulama Takip Programı
On-line Köy Bilgi Sistemi
 
Hal Müdürlüğü Programı
Memur Sicil Programı
 
İşçi Sicil Programı
Dava Takip Programı
 
İcra Takip Programı
Bilgiişlem Yönetim Sistemi
 
Personel Devam Kontrol Sistemi
Yemekhane Kontrol Sistemi
 
Otopark Takip Sistemi
  Memur Sicil Programı
   Bu programımız ile kurumumuz bünyesinde bulunan memurların özlük bilgilerini , izin bilgileri, terfi bilgileri gibi bilgilerin kolay ve hızlı bir şekilde izlenebilmesi amacı ile hazırlanmıştır.

Özlük Bilgileri :  Nüfus cüzdanı, Aldığı Ödül ve Cezalar,  Bulunduğu Memuriyetler, Emeklilik Bilgileri, Hariçten Hizmetler, Adli İşlemler, Hane Birey Bilgileri gibi personelin bilgilerini girebilme ve takip edebilme.

Hariçten Hizmetler : Bu özellik ile personelin kurumdan önce çalıştığı hizmetler varsa bu bilgilerin girilip hizmet yılını hesaplayabilmedir.

Kadro İşlemleri : Bu özellik ile mevcut kadro bilgilerini girerek dolu kadro veya boş kadroların hesaplanabilmesi, Kadro İhdas Cetveli , K1 Cetveli gibi raporların hazırlanabilmesi.

Personel Sicil Dosyası : Bu özellik ile personellerin sicil dosyalarının tarayıcıdan taranarak elektronik ortama aktarılarak hem arşivlenmesi hem de kolay bir şekilde ulaşılabilmesi sağlanır.

Emeklilik Belgesi :  Emekli olan personellerin Emekli Sandığı Genel Müdürlüğünce istenen formata uygun Emeklilik Belgesinin hazırlanması sağlanır.

Personel İzin İşlemleri : Personelin izin işlemlerinin kolay bir şekilde yapılması ve takip edilerek hata payını indirgemesi, Yıllık İzin, Sağlık İzni,  Görev İzni, Mazeret İzni şeklinde izinlerini ayarlayabilme ve raporlama yapabilme, haftasonu, resmi tatil gibi günleri hesaplayarak yıllık izini ayarlar.

İzin İptal : Bu özellik ile kullanılan iznin iptal edilmesi durumunda kaç gün iptal edilecekse verilen izinden o düşülerek iptal işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirilir.

Personel Bilgi Sorgulama Formu : Bu özelliğimiz ile personelin özlük bilgilerince kullanıcı hangi kriterlerde rapor hazırlayacaksa kullanıcıya seçme olanağı sunarak Excel ortamında hazırlaması sağlanır.

   Personel bilgi formu, personel, Personel  istatistik Listeleri, Terfi Listesi gibi raporlama seçenekleri ile geniş bir raporlama olanağı.
   Eğer Memur Maaş Programı da kullanılıyorsa, maaş programı ile entegreli çalışılarak burada girilen terfilerin günü geldiği zaman maaş programını kullanan kullanıcıyı uyarması ile iletişimsizlik problemini ortadan kaldırıyor.

Boş Sıra Numarası Oluşturma : Bu özellik ile programa girilen kayıtlar arasında sıralama da unutulan bir personel varsa kayıtlar kaydırılarak o sıra numarasının boş olması sağlanır.

   İşten Ayrılan personel bilgileri ve Maaş Kesinti girişleri, Hasta Sevk Girişleri gibi daha sayamadığımız bir çok özellik ve bu özelliklerin sizlerin isteği doğrultusunda genişlemesi.

Program Güncelleme : Yönetmelikte yapılan değişikliklerin (kısmi değişiklikler) veya siz kullanıcıların bizden istediği isteklerinin internet ortamına atıldıktan sonra bu özelliği kullanarak o değişikliği uygulaması sağlanır.

Tarih Kilidi : Bu özelliğimizi kullanarak belirlediğimiz tarih ten öncesinde hazırlamış olduğumuz evrakları hiçbir değişiklik yapılmasına izin vermeden kilitler o tarih ve öncesine yeni bir kayıt yapamayız.

Otomatik Yedekleme : Programımızda bulunan bu özelliğimiz ile bilgilerimizi ister kendi bilgisayarımıza ister internet ortamına belirleyeceğimiz seçenekler halinde otomatik olarak yedekleme imkanımız vardır.

Kullanıcı İşlemlerini Görme : Birden fazla kullanıcı varsa programı kullanan bunlara ayrı ayrı yetkiler verilerek daha sonra hangi kullanıcı hangi işlemleri yapmış rahatlıkla görebiliriz.

Demo Talep Formu
Adınız Soyadınız
Kurum Adı
İl / İlçe /
Telefon
E-Posta Adresiniz
Program


Tüm alanların doldurulması zorunludur!
Programı indireceğiniz link belirttiğiniz E-Posta adresinize gönderilecektir.
 
Sayfa Başına Dön
 
 
Şimşek Bilgisayar & Yazılım Ltd.Şti.
Tel : 0 442 213 20 50 (Pbx) Fax : 0 442 213 20 52
Menderes Caddesi Gürcükapı İş Merkezi Kat:2 No:22 25100 Yakutiye / ERZURUM