Otopark Takip Sistemi

Otopark Takip Sistemi

Otopark Takip Sistemi sayesinde lojman, işletme veya kurum otoparkına giren ve çıkan araçların kayıtlarını tutarak kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Sade tasarlanmış arayüzü sayesinde kolay bir kullanıma sahip olan yazılım ile üniversiteler, teknoparklar, büyük işletmeler gibi geniş bir yerleşkeye sahip özel veya kamu kurumlarında araçlarla yapılan giriş ve çıkışlarda kayıt altına alınarak geçiş kontrolü sağlanabilmekte, yetkisiz geçişler önlenebilmektedir. Ayrıca PDKS ile entegrasyonu yapılarak araç plakasına göre araç sahibi bilgileri otomatik alınabilmektedir. Otopark Takip Sistemi hem panel hem de plaka tanıma sistemleriyle çalışmakta olup istenilen formatta (pdf, xml, doc, bmp, jpeg vb) detaylı raporlar alınabilmektedir.

Panel Sistemi

Sistemde panel tanımları yapılarak

• Plaka Okuma Sistemi

Abone Tanımları

Abonelerin nüfus, iletişim ve taşıt bilgileri takip edilmekte ve panel yetkileri seçilip ilgili panellere otomatik aktarılmaktadır.

Online Panel İzleme​

Sistemde bulunan panellerin anlık geçiş bilgileri kayıt altına alınabilmekte ve sisteme tanımlı olmayan kişilerin geçiş kayıtları yarı bir alanda takibi yapılabilmektedir.​
Scroll to Top