Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS)

Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS)

Kamu ve özel sektörde çalışan personellerin giriş ve çıkışları, devamsızlık, izin ve istirahat süreleri gibi mesai saatlerinin takip edilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Kullanıcı dostu ara yüzü, istenilen formatta (pdf, xml, doc, bmp, jpeg vb) alınabilen raporlarıyla PDKS ile ayrıca ziyaretçilerinde kimlik bilgileri ve giriş-çıkış hareketleri takip edilebilmektedir. Vardiya sistemine göre çalışan sektörlerde vardiya parametreleri tanımlanan programımızda mesaisine erken gelen veya geç kalan personellerin raporunu alabilir, yöneticilere mail atabilirsiniz.

Personel Devam Kontrol veya Geçiş Kontrol Sistemi

Bu programımızı PDKS olarak kullanabileceğiniz gibi Geçiş Kontrol Sistemi olarak da kullanabilir giriş ve çıkışları kayıt altına alabilirsiniz.

Tüm Cihazlarla Uyumlu

Biyometrik ve kartlı cihazlarla tam uyumlu çalışan sistemimiz kullanıcıların işlemlerini rahatça yapabilmeleri için sade bir arayüze sahiptir.

Terminal (Cihaz) Yetkisi

Sistemde sınırsız terminal tanımlayıp bu terminallerin her birine istediğiniz kişilere yetki vererek giriş ve çıkışları kayıt altına alabilir, yetkisiz geçişlerin önüne geçebilir ve bunlara ilişkin detaylı raporlar alabilirsiniz.

Vardiya Bilgileri

Birden fazla vardiya tanımı yapabildiğiniz sistemde ayrıca mola başlangıç ve bitiş saatlerini de belirterek detaylı raporlar alabilirsiniz.

Alt ve Üst Sınır Tolerans Saatleri

Vardiya başlangıç ve bitiş saatleri ile mola başlangıç ve bitiş saatlerine belirteceğiniz alt/üst sınır tolerans aralıkları sayesinde personellerinizden mesailerine geç gelenler ile erken çıkanlar hakkında detaylı raporlar alabilirsiniz.

Ziyaretçi Tanımları

Sistemde, dışarıdan gelen kişilerin giriş ve çıkışlarını kayıt altına almak ve yetki verilmeyen terminallerden giriş çıkışlarını engellemek için ziyaretçi kartı oluşturabilirsiniz.

İleri Tarihli Kart İptali

Kart tanımlarında bulunan bu özellik ile belirtmiş olduğunuz tarihe kadar ilgili personel veya ziyaretçileriniz terminallerden işlem yapabiliyorken bu tarihten sonra terminal yetkileri otomatik kaldırılacaktır.

Mail Gönderme​

Tanımlanacak olan yetkili kişilere personellerin giriş ve çıkışlara ilişkin sistem tarafından otomatik mail gönderebilirsiniz.
Scroll to Top