Yemekhane Kontrol Sistemi

Taşınır Mal Otomasyonu

Yemekhane Kontrol Sisteminde, yemekhaneye girişleri kayıt altına almak, yetkisiz geçişleri ve istendiği takdirde birden fazla geçişi önlemek için yapılmıştır.Verilen öğün sayılarına göre tanımlama yapılabilir, personellere farklı ücret tarifesi uygulanabilir ya da ikinci ve daha sonraki geçişlerde de ücret tarifesi değiştirilebilmektedir. Programda, geçiş sayısına göre personellerin maaşından ücret kesilebileceği gibi ön ödemeli kontör sistemi de uygulanmaktadır. Hem yemekhaneden yemek yiyip ücretleri maaşlarından kesilen personellerle ilgili hem de kontörlü sistemi kullanan personellerle ilgili günlük, aylık ve yıllık detaylı raporlar alınabilmektedir. Ayrıca firmalar veya kurumlar yemekhanedeki malzeme stok takiplerini yapabileceklerdir.

Kontörlü (Ön Ödemeli) Sistem

Programda kişilerin aylık geçiş sayılarına göre fiyatlandırma yapılıp bordrolarından kesinti yapılabileceği gibi personelden banka veya vezne aracılığı ile peşin alınan ücret doğrultusunda belirli bir kontör yüklenerek geçiş hakkı sağlanabilmektedir.

Taahhütlü (Sabit Fiyatlı) Sistem

Programda kişilerin aylık bazda taahhüt etmiş oldukları gün sayısına göre farklı fiyatlandırmalar yapılabilmektedir.

Birden Fazla Geçişlerde Farklı Fiyatlandırma

Aynı öğünde birden fazla geçiş yapan kişilerde farklı fiyatlandırmalar yapılabilmektedir.

Yemekhane Öğün Saat Kontrol İşlemi

Programda tanımlı olan öğün saatleri dışında turnikelerden geçişe izin verilmeyip yetkisiz geçişler engellenebilmektedir.

Malzeme Takip

Programda yemekhaneye alınan ve kullanılan malzemelerin giriş, çıkış miktarları ile hangi firmadan malzeme alınıp ne kadar ödeme yapıldığına ait detaylı bazda takibi sağlanabilmektedir.

Banka İşlemleri

Programda banka hesaplarının tanımı yapılarak ödeme, tahsilat ve hesaplar arası aktarım işlemleri yapılabilmektedir.

Raporlar

Personellere ait yemekhane geçiş ücretleri, kontör yükleme, iade ve kalan kontörleri gösteren detaylı raporlar alınabilmektedir. Ayrıca kayıt altına alınan malzeme, banka ve firma hareketleri için de programda birçok rapor alınabilmektedir.
Scroll to Top